Pranie narożników kanap tapicerki Szczecin - najtaniej niskie ceny

Drobne anonse, ogłoszenia. Kupię , sprzedam, zamienię w Szczecinie
Post Reply
Czystko.pl
Posts: 1
Joined: 15 Oct 2016, 14:38

Pranie narożników kanap tapicerki Szczecin - najtaniej niskie ceny

Post by Czystko.pl »

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na usługi związane z praniem ekstrakcyjnym tapicerek. Jesteśmy lokalną firmą działającą od kilku lat na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości. Specjalizujemy się w praniu i czyszczeniu tapicerek zarówno samochodowych i meblowych. Odświeżamy kanapy, narożniki, wypoczynki, fotele oraz siedzenia w samochodach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem takich marek jak KARCHER oraz LAVOR. Stosujemy tylko i wyłącznie dedykowane płyny do prania tapicerek wiodących firm. Zlecenia realizujemy praktycznie w terminie z dnia na dzień od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach od 8 do 20. Proponujemy naprawdę rozsądne i indywidualne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy bez rutyny i zawsze staramy się doczyścić powierzoną nam tapicerkę do stanu idealnego. Zajmujemy się także usuwaniem plam trudnych do usunięcia oraz pozbywaniem się przykrych zapachów pozostałych np. po moczu psa lub kota.

Jeśli szukacie Państwo fachowców, którzy naprawdę wiedzą jak dokładnie wyprać kanapę, narożnik lub inny mebel obszyty tapicerką to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy korzystne ceny i najszybsze terminy realizacji.

Czystko.pl
Szczecin, ul. Wernyhory 17
tel. 502 866 337

Mile widziane opinie oraz komentarze od osób, które już skorzystały z naszych usług.

Gryf
Administrator
Posts: 2
Joined: 16 Feb 2016, 20:20

Re: Pranie narożników kanap tapicerki Szczecin - najtaniej niskie ceny

Post by Gryf »

Jako moderatorowi pozostaje mi dodać adres strony firmy - dopełni całości : http://czystko.pl/cennik-uslug-pranie-c ... wykladzin/

Mam prośbę do klientów o zamieszczanie opinii o firmie.

Post Reply